About

benefit group

Szanowni Państwo

Benefit Group to zespół doświadczonych ekspertów z dziedzin finansów, rachunkowości i prawa. Podstawą naszej działalności jest profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Na to by zbudować nowoczesną markę godną zaufania, wychodzącą naprzeciw Państwa oczekiwaniom pracowaliśmy kilkanaście lat.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w oparciu o rzetelną wiedzę i kwalifikacje. Ponieważ wiemy, że tworzenie i rozwój firmy to zarówno pasja jak i ciężka praca naszą misją jest wspieranie Państwa w prowadzonym biznesie. Dbamy by nasi Klienci przekazując nam sprawy finansowo-księgowe mogli skoncentrować się na realizacji swoich pomysłów i rozwoju przedsięwzięć bez obaw o powierzone nam zadania.

Propozycję współpracy kierujemy do dużych, średnich i małych firm a także do mikroprzedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych. Dzięki naszej wszechstronnej wiedzy oraz elastyczności w sposób indywidualny podchodzimy do Klientów w zależności od branży którą reprezentują i rozmiaru ich przedsiębiorstwa.

Nasza oferta jest w pełni kompleksowa. Na pomoc i doradztwo mogą Państwo liczyć od momentu pojawienia się pomysłu na założenie firmy poprzez załatwienie wszelkich formalności związanych z jej powstaniem aż po bieżącą obsługę i wsparcie dla prowadzonego biznesu. W gronie naszych Klientów znajdują się spółki z kapitałem krajowym i zagranicznym oraz oddziały zagranicznych spółek kapitałowych. Przedsiębiorstwa te reprezentują różne branże i gałęzie przemysłu.

Każdego dnia dbamy o najwyższą jakość naszych usług, gdyż zdajemy sobie sprawę, że jest ona podstawą zarówno naszego jak i przede wszystkim Państwa sukcesu.